Lekcje indywidualne

Lekcje indywidualne są zaadresowane do osób które:

  • nie mają wystarczająco dużo czasu by uczęszczać na zajęcia grupowe trwające 1 miesiąc i chcą się nauczyć szybciej. 
    ukończyły kurs lecz chciałyby wziąć kilka dodatkowych lekcji.
  • chcących nauczyć się innego tańca niż walc. (tango,foxtrot, walc wiedeński, salsa, mambo, disco, rumba, cha cha, jive, swing, lub tzw. freestyle składający się z mieszanki kilku tańców.
  • preferują naukę bez obecności innych par.

Odbywają się w systemie 1X1 Instruktor - para. Sala jest zarezerwowana tylko dla pary biorącej lekcje w danym czasie. Nie ma osób 3-ich na sali. Jest to zdecydowanie najszybsza forma nauki tańca, pozwalająca instruktorowi na indywidualne podejście do pary/osoby. Jak się potocznie mówi „Taniec to mowa ciała” , dlatego nauczyciel czasem rozłącza parę na moment i sam wciela się w rolę partnera bądź partnerki, po to by zaprezentować dane aspekty techniczne tak, aby dana osoba mogła to poczuć na własnym ciele.

Lekcje indywidualne mogą Państwo wstępnie zarezerwować poprzez e-mail, wypełnienie formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie (Prosimy podać imiona i nazwiska uczestników, telefon kontaktowy, datę ślubu oraz preferowane miejsce zajęć). Pełna rezerwacja następuje w momencie wpłaty zaliczki w wysokości 300 zł PLN. Pozostałą część pieniędzy, przeleją Państwo po pierwszych zajęciach, po tym jak nauczyciel oceni ile lekcji będzie Państwu potrzebnych do nauki.