Częste pytania

Jak się ubrać na lekcje tańca? 
Odp. Prosimy o ubranie się tak aby mogli się Państwo swobodnie poruszać po parkiecie. W trakcie kursu nauczyciel poprosi o przyniesienie stroju przypominającego ten w którym będziecie Państwo tańczyć na weselu. 

Jakie obuwie założyć? 
Odp. Wygodne, nie spadające z nóg. Najlepiej Jeśli jest podobne do tego, w którym będą Państwo tańczyć na weselu. Po kilku lekcjach poprosimy o przyniesienie butów ślubnych przynajmniej na jedną lekcję. Proszę się nie obawiać o ich zniszczenie - założymy je tylko na próbę. 

Ile czasu przed ślubem należy rozpocząć naukę tańca? 
Odp. W przypadku kursów minimum 1 miesiąc przed data ślubu gdyż tyle one trwają. Czas nauki w toku indywidualnym zależeć będzie od tego jak intensywnie będą Państwo brali lekcje. Opierając się na długoletnim doświadczeniu, radzimy nie odkładać nauki tańca na ostatnią chwilę, by oszczędzić sobie niepotrzebnych emocji. Nauka tańca opiera się na „pamięci mięśni” Wystarczająca liczba powtórzeń pozwoli Państwu na zapamiętanie nawet najbardziej skomplikowanych układów choreograficznych bez większej potrzeby myślenia o nich podczas tańca. 

Ja naprawdę mam dwie lewe nogi. Czy jestem w stanie nauczyć się tańczyć? 
Odp. Tak, Każdy jest w stanie nauczyć się tańczyć. Jednym przyjdzie to łatwiej, innym trudniej. Sukces będzie zależał od systematyczności i wytrwałości. 

Czy musimy przynieść swoją muzykę na pierwsze zajęcia? 
Odp. Niekoniecznie. W przypadku kursów nauczyciel prowadzący przyniesie swoją muzykę (Walc angielski). Jeśli maja już Państwo dokładnie sprecyzowany utwór muzyczny (będzie on musiał być w stylu Walca) przyniesiecie go Państwo po uprzedniej prośbie instruktora. Po weryfikacji nauczyciela okaże się, czy faktycznie utwór ten będzie mógł być wykorzystany jako Walc. Jeśli nie wybrali Państwo jeszcze utworu, lub po przesłuchaniu instruktor nie sklasyfikował go jako Walc, proszę się nie martwić. Pomożemy dobrać muzykę.

Co dzieje się w przypadku gdy wpłacę gotówkę a kurs się nie rozpocznie z powodu braku ilości wymaganego min. par ?
Odp. Zaliczka w wysokości 100 zł PLN. nie podlega zwrotowi, chyba ze kurs się nie odbędzie w podanym terminie z powodu braku ilości par-(min.6). Wówczas, mogą Państwo:

1. Zażądać zwrotu całej kwoty.
2. Przetransferować ją na poczet następnego kursu
3. Wykorzystać ją, uczęszczając na lekcje indywidualne.